Wykonujemy usługi dekarskie. Realizujemy krycie dachów oraz konserwację pokryć dachowych z różnych materiałów. Zlecenia na usługi dekarskie są realizowane na terenie całego kraju. Kryjemy dachy w województwach mazowieckim czy małopolskim a także we wszystkich innych województwach. Nasza kadra to doświadczeni dekarze, którzy wykonali już setki zleceń. Jeżeli zatem szukają Państwo profesjonalnego dekarza w Warszawie, Krakowie czy jakimkolwiek innym mieście, nasza firma jest do Państwa dyspozycji.

Przeprowadzamy prace dekarskie takie jak montaż i konserwację pokryć dachowych z różnych materiałów:

Gont
- pokrycie dachwe z niewielkich elementów drewnianych, łączonych ze sobą przez klinowanie. Charakterystyczne dla budownictwa drewnianego (domy z bala), nadające niezwykle estetyczny klimat w połączeniu z drewnianą konstrukcją budynku.
Dachówka - najczęściej ceramiczna lub cemetowa, popularna dla dachów w tradycyjnym budownictwie. Do krycia dachów stosuje się dachówki różnych kształtów i kolorów, w zależności od technologii wypalania i dodanych barwników.
Blacha - wykonana z miedzi, stalowa ocynkowana, blacha panelowa, blacha na rąbek - czasami dodatkowo powlekana tworzywem sztucznym - np. poliestrem. Arkusze blachy układa się na łatach i podgina się na łączeniach.
Blachodachówka - pokrycie blaszane przypominające dachówkę, jednak dużo lżejsze dla pokrycia konstrukcji dachu oraz tańsze rozwiązanie niż klasyczna dachówka.

Nasi dekarze mają doświadczenie w kryciu dachów wszystkimi wyżej wymienionymi materiałami. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą przy realizacji usług dekarskich. Oferujemy kompleksowe prace obejmujące ocieplenie i wentylcję oraz remont dachów. W skład naszej oferty wchodzą także prace z zakresu montażu rynien, okien oraz galanterii dachowej.

Usługi dekarskie - Galeria zdjęć